O Firmie

Firma Automatik Serwis powstała pod koniec lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Na początku zajmowaliśmy się głównie serwisem pojazdów marki Mercedes Benz, lecz z roku na rok firma poszerzała zarówno zakres swojej oferty, umiejętności, liczebność załogi jak i nakłady na innowacyjne sprzęty. 

Mocną stroną przedsiębiorstwa są nieustające inwestycje w oprzyrządowanie serwisowe, które umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie przy obsłudze nowoczesnych pojazdów. Sukcesywnie podwyższamy nasz standard oraz zakres wykonywanych prac.

Obecne przedsiębiorstwo jest w pełni rozwiniętą firmą, która po kilkunastu latach na rynku w branży motoryzacyjnej świadczy usługi z zakresu napraw bieżących, diagnostyki komputerowej, oraz wymiany oleju. Zajmujemy się też serwisem oraz naprawą automatycznych skrzyń biegów, głównie marek Mercedes, BMW, Audi i VW. Serwisujemy również pozostałe modele skrzyń.

Dokonywanie napraw bieżących samochodów jest bardzo ważne i ma pozytywny wpływ nie tylko na żywotność samochodu i jego spalanie, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo i komfort jazdy. U nas masz pewność, że wszystko co naprawiamy jest konieczne, części montujemy z najwyższą starannością, a one same są najwyższej jakości.

Na dzień dzisiejszy oferujemy również gwarancje na usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Państwu pewność i poczucie spokoju oraz bezpieczeństwa podczas każdej jazdy samochodem.

Naszą rzetelność potwierdzamy poniższymi certyfikatami:

zdjęcia 

Z życzeniami szerokiej drogi

Ekipa Automatik SerwisView the embedded image gallery online at:
http://automatikserwis.pl/index.php/o-firmie#sigProId9ee4688d18

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 17:00
oraz w soboty od 8:00 do 13:00

      
604 639 207
 
      
604 639 214

Log in or Sign up